Informace k pobytu

Rezervujte si pobyt u nás na přímo a získejte nejnižší cenu a parkování u hotelu zdarma.

Podmínky ubytování během pandemie COVID-19

Poskytovat ubytovací služby je možné všem, kteří nemají žádné příznaky onemocnění Covid-19 a prokáží, že splňují jednu z následujících podmínek (více na Covid portálu):

 • certifikát o provedeném očkování (od dokončení celkového očkování uplynulo nejméně 14 dní) nebo,
 • negativní výsledek PCR testu z odběrového centra podstoupený maximálně před 7 dny nebo,
 • negativní výsledek antigenního testu z odběrového centra podstoupený maximálně před 72 hodinami nebo,
 • potvrzení o prodělání onemocnění COVID-19 pozitivním testem z odběrového centra (nesmí uplynout více než 180 dnů) nebo,
 • host podstoupí preventivní antigenní samotest při vstupu do provozovny s negativním výsledkem (prosíme o zajištění vlastního samotestu z lékárny apod.),
 • hosté se mohou ubytovat nejdéle na 7 dní a pokud chtějí pobyt prodloužit, musejí splnit jednu z podmínek znovu, nebo si na místě udělat samotest s negativním výsledkem.
 • Tyto pravidla neplatí pro děti do 6 let.

Podmínky rezervace během pandemie COVID-19

 • Pozitivní test na COVID-19 před příjezdem - rezervace se zaplacenou zálohou: v případě předložení pozitivního testu na Covid-19 od akreditovaného místa Vám zaplacenou zálohu umožníme přesunout na nový termín pobytu. V opačném případě záloha propadá.
 • Uzavření hotelu vyšší mocí (Covid-19) - rezervace bez zaplacené zálohy: rezervace se buď zdarma zruší nebo se zdarma přesune na alternativní termín pobytu.
 • Uzavření hotelu vyšší mocí (Covid-19) - rezervace se zaplacenou zálohou: rezervace se buď zdarma přesune na alternativní termín pobytu nebo hostovi bude vystaven ubytovací voucher na příští rezervaci v hodnotě zaplacené zálohy, s platností nejméně 12 měsíců. Finanční refundace umožněná nebude.
 • Omezení hotelových služeb a okolí během pandemie Covid-19: host bere na vědomí, že pokud dojde k omezení z nařízení vyšší moci, např. omezená doba restaurace či nebude možné plné využití služeb lanovek apod., nebude hotel poskytovat kompenzaci za tato omezení.

Opatření v hotelu během pandemie COVID-19

 • Pravidelné čištění a dezinfekce prostor hotelu a restaurace.
 • Ve veřejných prostorech je hostům k dispozici dezinfekce rukou.
 • Všichni naši zaměstnanci jsou pravidelně testováni dle aktuálních vládních nařízení.
 • Prosíme naše hosty o dodržování aktuálních protiepidemických opatření během pobytu. 

Check-in (příjezd)

Check-in je od 14:00 do 21:00. Dřívější check-in je možný dle aktuální obsazenosti hotelu. Tato služba může být zpoplatněna. V případě pozdějšího check-inu nás prosím kontaktujte. Upozorňujeme, že v den příjezdu se večeře v rámci polopenze podává do 20:30.

Check-out (odjezd)

Check-out je do 10:00. Pozdější check-out je možný dle aktuální obsazenosti hotelu. Tato služba může být zpoplatněna.

Fén

Fén je k dispozici na vyžádání na baru restaurace.

Hry

Pro děti a dospělé nabízíme různé společenské hry, které Vám rádi zapůjčíme na baru restaurace zdarma. Prosíme o vrácení kompletních her zpět.

Kouření

Náš hotel je nekuřácký. V případě kouření na pokoji (včetně elektronických cigaret) Vám budeme muset účtovat 1000,- Kč za úklid pokoje (i opakovaně). Děkujeme za pochopení.

Lyžárna

Pro úschovu lyží máme vytápěnou místnost v přízemí hotelu. Lyžařské boty si prosím berte na pokoj.

Parkování

Parkování je k dispozici u hotelu (1 auto / pokoj). V případě rezervace na přímo (přes telefon, email, rezervační formulář na našich stránkách) je parkování zdarma. V ostatních případech je poplatek 50,- Kč / auto / noc. V den odjezdu je parkování jen do 10:00.

Polopenze

Našim hostům nabízíme možnost si zakoupit polopenzi během letní sezóny. Večeře v rámci polopenzí je 3-chodová s výběrem z hlavních jídel.

Přistýlka a dětská postýlka

Přistýlka je k dispozici na vyžádání za poplatek. Dětskou postýlku Vám zajistíme na vyžádání za 100,- Kč na noc.

Psi

Pobyt s pejskem musí být vždy nahlášen předem. Poplatek činí 170,- Kč za pejska za noc. Prosím nenechávejte Vaše psy samotné na pokojích. Je jim smutno a štěkají. :)

Recepce

Hotelová recepce se nachází na baru v restauraci v přízemí hotelu, služby recepce je možné využít od 8:00 - 22:00.

Skibus

Přímo před hotelem je zastávka bezplatného skibusu

Snídaně

Snídaně se podávají v naší restauraci, která se nachází v přízemí hotelu od 8:00 do 10:00. Pro neubytované hosty nabízíme snídani za 195,- Kč za dospělou osobu a 130,- Kč za dítě do 12. let. Pokud si přejete objednat snídaňový balíček s sebou, prosím předem informujte personál restaurace.

Sportovní aktivity

Špindlerův Mlýn je nejoblíbenějším lyžařským střediskem v České republice. Přesto, že je středisko považováno za centrum zimních sportů, v letních měsících se můžete těšit na mnoho dalších sportovních aktivit. Více informací o aktivitách najdete na webových stránkách našeho partnera Agentury Yellow Point. Součástí výhod ubytovaných hostů je 15% sleva na jejich služby.

Úklid

Naše hotelové pokoje jsou uklízeny každý den od 9:30 do 14:00. Pomozte nám chránit životní prostředí, pokud chcete vyměnit ručníky, prosím nechejte je v umyvadle.

Výtah

Náš hotel je jedna z nejstarších budov ve Špindlerově Mlýně a nemá výtah. Rádi Vám pomůžeme s těžkými zavazadly na pokoj.

Wi-Fi

Wi-Fi je k dispozici v celé budově zdarma.

Žehlička a žehlicí prkno

Žehlička a žehlící prkno jsou na vyžádání k dispozici na baru restaurace.


Rezervujte si pobyt u nás na přímo a získejte nejnižší cenu a parkování u hotelu zdarma.