Informace k pobytu

Rezervujte si pobyt u nás na přímo a získejte nejnižší cenu a parkování u hotelu zdarma.

Check-in (příjezd)

Check-in je od 14:00 do 21:00. Dřívější check-in je možný dle aktuální obsazenosti hotelu. Tato služba může být zpoplatněna. V případě pozdějšího check-inu nás prosím kontaktujte.

Check-out (odjezd)

Check-out je do 10:00. Pozdější check-out je možný dle aktuální obsazenosti hotelu. Tato služba může být zpoplatněna.

Fén

Fén je k dispozici na vyžádání na baru restaurace.

Hry

Pro děti a dospělé nabízíme různé společenské hry, které Vám rádi zapůjčíme na baru restaurace zdarma. Prosíme o vrácení kompletních her zpět.

Kouření

Náš hotel je nekuřácký. V případě kouření na pokoji (včetně elektronických cigaret) Vám budeme muset účtovat 1000,- Kč za úklid pokoje (i opakovaně). Děkujeme za pochopení.

Levné obědy s širokým výběrem jídel

Ve Špindlu se můžete levně najíst v našem samoobslužném  bufetu Eden jen 200m daleko od hotelu. 

Lyžárna

Pro úschovu lyží máme vytápěnou místnost v přízemí hotelu. Lyžařské boty si prosím berte na pokoj.

Parkování

Parkování je k dispozici u hotelu (1 auto / pokoj). V případě rezervace na přímo (přes telefon, email, rezervační formulář na našich stránkách) je parkování zdarma. V ostatních případech je poplatek 50,- Kč / auto / noc. V den odjezdu je parkování jen do 10:00.

Polopenze

Našim hostům nabízíme možnost si zakoupit polopenzi během letní sezóny. Poplatek za polopenzi činí 250,- Kč za osobu za den. Večeře v rámci polopenzí je 3-chodová s výběrem z hlavních jídel.

Přistýlka a dětská postýlka

Přistýlka je k dispozici na vyžádání za poplatek. Dětskou postýlku Vám zajistíme na vyžádání za 100,- Kč na noc.

Psi

Pobyt s pejskem musí být vždy nahlášen předem. Poplatek činí 170,- Kč za pejska za noc. Prosím nenechávejte Vaše psy samotné na pokojích. Je jim smutno a štěkají. :)

Recepce

Hotelová recepce se nachází na baru v restauraci v přízemí hotelu, služby recepce je možné využít od 8:00 - 22:00.

Skibus

Přímo před hotelem je zastávka bezplatného skibusu

Snídaně

Snídaně se podávají v naší restauraci, která se nachází v přízemí hotelu od 8:00 do 10:00. Pro neubytované hosty nabízíme snídani za 195,- Kč za dospělou osobu a 130,- Kč za dítě do 12. let. Pokud si přejete objednat snídaňový balíček s sebou, prosím předem informujte personál restaurace.

Sportovní aktivity

Špindlerův Mlýn je nejoblíbenějším lyžařským střediskem v České republice. Přesto, že je středisko považováno za centrum zimních sportů, v letních měsících se můžete těšit na mnoho dalších sportovních aktivit. Více informací o aktivitách najdete na webových stránkách našeho partnera Agentury Yellow Point. Součástí výhod ubytovaných hostů je 15% sleva na jejich služby.

Úklid

Naše hotelové pokoje jsou uklízeny každý den od 9:30 do 14:00. Pomozte nám chránit životní prostředí, pokud chcete vyměnit ručníky, prosím nechejte je v umyvadle.

Uplatnění poukázek na ubytování s programem Benefit Plus

Zjistěte u nás dostupnost požadovaného termínu pobytu a jeho hodnotu. Rozhodněte se, zda zaplatíte z benefitového rozpočtu celou hodnotu pobytu nebo jen její část. Objednejte si poukázku na ubytování v požadované hodnotě na webu Benefit Plus. Potvrďte nám svou rezervaci s informací o částce zaplacené přes Benefit Pus. Při příjezdu předložte poukázku a kartu Benefit Plus a budete ubytováni.

Důležité! Městské poplatky v hodnotě 21,- Kč za dospělou osobu za noc (od 1.4.2021 poplatek činí 30,- Kč) nemohou být zaplaceny přes Benefit Plus.

Výtah

Náš hotel je jedna z nejstarších budov ve Špindlerově Mlýně a nemá výtah. Rádi Vám pomůžeme s těžkými zavazadly na pokoj.

Wi-Fi

Wi-Fi je k dispozici v celé budově zdarma.

Žehlička a žehlicí prkno

Žehlička a žehlící prkno jsou na vyžádání k dispozici na baru restaurace.

Rezervujte si pobyt u nás na přímo a získejte nejnižší cenu a parkování u hotelu zdarma.